Kontakt

Masz pytania dotyczące suplementacji kwasem fulwowym?

Zebraliśmy tutaj najczęściej pojawiające się pytania dotyczące naszego produktu, suplementacji, a także kwestii zakładania konta w sklepie, płatności i wysyłek. Jeśli nie udało Ci się znaleźć odpowiedzi skorzystaj z formularza kontaktowego!

Pracujemy w godzinach

9:00 – 17:00

WSPÓŁPRACA

Zostań naszym ambasadorem!

Interesujesz się zdrowym i zbilansowanym odżywianiem? Jesteś dietetykiem, trenerem personalnym, a może lubisz dzielić się sposobami na skuteczny detoks i przywrócenie ciału równowagi? Skontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany/a tylko i wyłącznie produktami o potwierdzonym badaniami działaniu, bezpiecznych i o najlepszym na rynku składzie i jakości. Szukamy inspirujących i dociekliwych specjalistów, którzy dołączą do naszej misji szerzenia wiedzy o prozdrowotnych właściwościach kwasu fulwowego! 

ZAMÓWIENIA HURTOWE

To co najlepsze z Natury, w Twoim sklepie!

Zapraszamy do współpracy każdego, kto w swojej ofercie chciałby mieć wysokiej jakości produkty na bazie czystego kwasu fulwowego – właścicieli sklepów ze zdrową żywnością, miejsc beauty & wellness, siłowni czy pensjonatów, a także dietetyków i naturopatów prowadzących własne gabinety. Chętnie wyślemy ofertę zamówień hurtowych.

DLA PRODUCENTÓW SUPLEMENTÓW DIETY

Efektywny booster do wchłaniania składników odżywczych w Twoim suplemencie!

Jeśli jesteś producentem suplementów diety i interesuje Cię kwas fulwowy jako element wzbogacający Twój produkt, napisz do nas. Oferujemy kwas fulwowy z jednego z najlepszych źródeł na całym świecie! Dysponujemy surowcem zarówno w formie płynnej jak i skoncentrowanego pudru. Jesteśmy jedynym, oficjalnym partnerem kopalni Mineral Logic i dystrybutorem ich wyjątkowego kwasu fulwowego w Polsce. Służymy wsparciem i udzielamy wszystkich niezbędnych informacji w tym zakresie.

Obserwuj nas na Instagramie