O nas

Czarne z natury to marka, która zrodziła się z  pasji do okrywania bogactw naszej Planety. Swoim klientom oferujemy produkty najlepszej jakości o możliwie jak najprostszym i w 100% naturalnym składzie. Wierzymy, że Matka Natura zapewniła nam remedium na każdą dolegliwość i dała proste rozwiązania na długie zachowanie zdrowia i młodości. Wystarczy sięgnąć do jej bogatych rezerw, by wydobyć z nich to czego w danym momencie potrzebuje nasze ciało.

Przemierzyliśmy Świat wzdłuż i wszerz poszukując najlepszych produktów, które w niezmienionym składzie prezentujemy naszym klientom. Kupując produkty marki Czarne z Natury masz pewność minimalnej ingerencji człowieka w jego skład i maksymalnej uwagi, aby zaprezentować produkt bezpieczny, przetestowany laboratoryjnie i z potwierdzonym, korzystnym działaniem na zdrowie i urodę zarówno ludzi jak i zwierząt.

Czarne z natury to doskonałe uzupełnienie Twojego dnia. Oferujemy suplementy diety oraz wyselekcjonowane kosmetyki i produkty do higieny ciała i otoczenia. Naszym głębokim przekonaniem jest, że zdrowie i kondycja psycho – fizyczna człowieka zależy od tego jak oczyszczamy i odżywiamy nasz organizm– zarówno od wewnątrz jak i od zewnątrz. Nasze produkty pomagają zachować doskonały balans w Twoim życiu i stanowią idealny dodatek do zrównoważonego stylu życia. Naszym flagowym produktem jest Alcalina – Kwas Fulwowy, o którym przeczytasz więcej tutaj. 

„To co najbardziej nasycone, bogate w składniki odżywcze, intensywne, wyrafinowane i skuteczne jest CZARNE. W Chinach czerń jest kolorem małych chłopców i szczęścia, w kulturze starożytnego Egiptu oraz Indian – kolorem życia, kojarzy się go bowiem z życiodajnym mułem Nilu, ziemią i jej rolą dla człowieka. Od XX wieku jest kolorem nowoczesności i tradycji zarazem, sygnalizuje dobry smak i gust. Jest symbolem elegancji, luksusu, powagi, wyrafinowania i szykowności. Takie są też nasze produkty i pochodzą prosto

Z NATURY.”